NOVINKY

Valentýnské menu

V pátek 14. února na svátek všech zamilovaných se můžete těšit na speciální Valentýnské menu. Zarezervujte si stůl co nejdříve! Těšíme se na Vás.

Nové bistro Gastronomica

Gastronomica La Bottega di Aromi je novým podnikem Riccarda Lucqueho, který se nachází v Ondříčkově ulici na Praze 3 a je inspirovaný světovými trendy.

Silvestrovské menu

Přijďte k nám oslavit Silvestra a ochutnejte unikátní menu připravené šéfkuchařem Tomášem Černým. Těšíme se na Vás!

O svátcích otevřeno!

Chtěli bychom Vás informovat, že restaurace je otevřena během vánočních svátků a také na Silvestra a na Nový rok.

Potřebujete inspiraci?

U nás pořídíte dárky pro celou rodinu. Chcete překvapit osobitým dárkem, který potěší každého? Objednejte si dárkový koš s těmi nejlepšími italskými delikatesami od Riccarda Lucqueho na našich stránkách Dobroty v koši.

Vánoce a Silvestr 2013

U příležitosti blížících se vánočních svátků pro Vás Riccardo Lucque ve spolupráci s Tomášem Černým připravili Vánoční a Silvestrovské menu.

Retro River Side

Chtěli bychom vás informovat o nově vzniklé spolupráci s hotelem v Karlových Varech, se kterým jsme se dohodli na partnerství. Vydejte se s námi za skvělou kuchyní do Karlových Varů.

Nové menu

Připravili jsme pro Vás zcela nové sezónní menu. Přijďte ochutnat třeba Dýňové risotto s marinovanými krevetami Mazzancolle, amaretti sušenkami a jogurtem. Těšíme se na Vás!

Sezóna bílých lanýžů

Rádi bychom Vás informovali, že začala sezóna bílých lanýžů a my v restauraci servírujeme hned několik specialit z královny kuchyně.

I LOVE IT

Přijďte objevit italský svět módy, životního stylu, jídla a vína v Praze ve dnech 3. až 5. října do Hotelu Diplomat! Těšíme se na Vás!