NOVINKY

Nové bistro Gastronomica

Gastronomica La Bottega di Aromi je novým podnikem Riccarda Lucqueho, který se nachází v Ondříčkově ulici na Praze 3 a je inspirovaný světovými trendy.

Silvestrovské menu

Přijďte k nám oslavit Silvestra a ochutnejte unikátní menu připravené šéfkuchařem Tomášem Černým. Těšíme se na Vás!

O svátcích otevřeno!

Chtěli bychom Vás informovat, že restaurace je otevřena během vánočních svátků a také na Silvestra a na Nový rok.

Potřebujete inspiraci?

U nás pořídíte dárky pro celou rodinu. Chcete překvapit osobitým dárkem, který potěší každého? Objednejte si dárkový koš s těmi nejlepšími italskými delikatesami od Riccarda Lucqueho na našich stránkách Dobroty v koši.

Vánoce a Silvestr 2013

U příležitosti blížících se vánočních svátků pro Vás Riccardo Lucque ve spolupráci s Tomášem Černým připravili Vánoční a Silvestrovské menu.

Retro River Side

Chtěli bychom vás informovat o nově vzniklé spolupráci s hotelem v Karlových Varech, se kterým jsme se dohodli na partnerství. Vydejte se s námi za skvělou kuchyní do Karlových Varů.

Nové menu

Připravili jsme pro Vás zcela nové sezónní menu. Přijďte ochutnat třeba Dýňové risotto s marinovanými krevetami Mazzancolle, amaretti sušenkami a jogurtem. Těšíme se na Vás!

Sezóna bílých lanýžů

Rádi bychom Vás informovali, že začala sezóna bílých lanýžů a my v restauraci servírujeme hned několik specialit z královny kuchyně.

I LOVE IT

Přijďte objevit italský svět módy, životního stylu, jídla a vína v Praze ve dnech 3. až 5. října do Hotelu Diplomat! Těšíme se na Vás!

Davisův pohár

Nenechte si ujít skvělou příležitost vidět Davisův pohár na vlastní oči a přijďte do naší restaurace, kde bude vystaven pouze v neděli 8. září od 18 hodin. Zarezervujte si stůl co nejdříve.