NOVINKY

DOMAINE LAFRAN-VEYROLLES 13. 2. 2022

Zveme vás na jeden velmi EXKLUZIVNÍ VEČER v podání La Finestra in Cucina. Speciální degustační večeře s vinný párováním DOMAINE LAFRAN-VEYROLLES se bude konat již 13. 2. 2022 od 18:00.

CULINARY CINEMA

Zveme vás na jeden velmi jedinečný večer v Italsko-americkém stylu na plátně i na talíři. Uložte si do diáře datum 18. září, tento večer bude patřit filmu a skvělému jídlu v podání týmu La Finestra in Cucina. Na programu Febiofestu bude Culinary Cinema - filmově-kulinářský večer, který slibuje zážitek z filmu Funke a menu VIVA BOLOGNA v podání Patrika Fréhara & Tomáše Juříka.

Speciality s lanýži a houbami

S koncem léta přichází ta nejkrásnější sezóna, sezóna lanýžů a hub. Každý gurmát si u nás přijde na své. Zveme vás do La Finestra in Cucina na ty nejvoňavější zážitky a nejen na lanýžové a houbové speciality.

PODZIMNÍ MENU

Nové podzimní menu šéfkuchaře Tomáše Juříka odráží sezónnost na talíři a nechává vyniknout krásu použitých ingrediencí, jejich chuť zůstává čitelná. Pojďte ochutnat novinky na menu.

LETNÍ MENU

Letní menu šéfkuchaře Tomáše Juříka vás už tradičně zavede svou chutí do Itálie. Pokud hledáte místo, kde si vychutnat jednoduchost a sofistikovanost italské kuchyně, pak je La Finestra in Cucina tou správnou adresou. Na novém À la carte menu nechybí chobotnice či delikátní dršťky. Pojďte se podívat na novinky z lístku.

JARNÍ MENU

Představujeme nové menu provoněné jarem. Z každého chodu jde cítit svěžest použitých ingrediencí, které byly i inspirací pro sestavení celého menu. Po dlouhé zimě je vždy ohromná radost připravovat menu z jarní zeleniny a mladého masa.

ZIMNÍ MENU

Některé dny jsou prostě lepší než ty jiné a to platí i o dnešku. Od dnešního dne si můžete vychutnat nové menu šéfkuchaře Tomáše Juříka a jeho týmu. A pojďme si rovnou představit tři nové předkrmy, pošírovaný tuňák s mangem, mučenkou, quinoou, šušenými rajčaty a kaparovým prachem ...

PODZIMNÍ MENU

Podzim je ve vzduchu a dorazil i do La Finestry. Nechejte se unést atmosférou našeho interiéru, chutí i vůní nového podzimního menu. Menu, jehož autorem je šéfkuchař Tomáš Juřík. S každým jedním chodem se vám otevřou dveře do nových chuťových dimenzí. Tomáš má skutečně cit pro vyladění chuti.

PŘEDSTAVUJEME LETNÍ MENU

Něco je ve vzduchu. Horké letní počasí jste již určitě pocítili, ale my máme na mysli horké novinky na našem letním menu. Šéfkuchař La Finestra in Cucina, Tomáš Juřík se svým týmem přinesl čerstvý vítr do skladby menu. Věřte nám, že vás jejich pokrmy zvednou ze židle.

POZNEJTE NÁŠ TÝM - Eliška Klanicová

Naše nová cukrářka Eliška Klanicová je důkazem toho, že nikdy není pozdě na to, jít za svým snem. Poznejte dalšího člena týmu La Finestra in Cucina.