NOVINKY

Speciality s lanýži a houbami

S koncem léta přichází ta nejkrásnější sezóna, sezóna lanýžů a hub. Každý gurmát si u nás přijde na své. Zveme vás do La Finestra in Cucina na ty nejvoňavější zážitky a nejen na lanýžové a houbové speciality.

PODZIMNÍ MENU

Nové podzimní menu šéfkuchaře Tomáše Juříka odráží sezónnost na talíři a nechává vyniknout krásu použitých ingrediencí, jejich chuť zůstává čitelná. Pojďte ochutnat novinky na menu.

LETNÍ MENU

Letní menu šéfkuchaře Tomáše Juříka vás už tradičně zavede svou chutí do Itálie. Pokud hledáte místo, kde si vychutnat jednoduchost a sofistikovanost italské kuchyně, pak je La Finestra in Cucina tou správnou adresou. Na novém À la carte menu nechybí chobotnice či delikátní dršťky. Pojďte se podívat na novinky z lístku.

JARNÍ MENU

Představujeme nové menu provoněné jarem. Z každého chodu jde cítit svěžest použitých ingrediencí, které byly i inspirací pro sestavení celého menu. Po dlouhé zimě je vždy ohromná radost připravovat menu z jarní zeleniny a mladého masa.

ZIMNÍ MENU

Některé dny jsou prostě lepší než ty jiné a to platí i o dnešku. Od dnešního dne si můžete vychutnat nové menu šéfkuchaře Tomáše Juříka a jeho týmu. A pojďme si rovnou představit tři nové předkrmy, pošírovaný tuňák s mangem, mučenkou, quinoou, šušenými rajčaty a kaparovým prachem ...

PODZIMNÍ MENU

Podzim je ve vzduchu a dorazil i do La Finestry. Nechejte se unést atmosférou našeho interiéru, chutí i vůní nového podzimního menu. Menu, jehož autorem je šéfkuchař Tomáš Juřík. S každým jedním chodem se vám otevřou dveře do nových chuťových dimenzí. Tomáš má skutečně cit pro vyladění chuti.

PŘEDSTAVUJEME LETNÍ MENU

Něco je ve vzduchu. Horké letní počasí jste již určitě pocítili, ale my máme na mysli horké novinky na našem letním menu. Šéfkuchař La Finestra in Cucina, Tomáš Juřík se svým týmem přinesl čerstvý vítr do skladby menu. Věřte nám, že vás jejich pokrmy zvednou ze židle.

POZNEJTE NÁŠ TÝM - Eliška Klanicová

Naše nová cukrářka Eliška Klanicová je důkazem toho, že nikdy není pozdě na to, jít za svým snem. Poznejte dalšího člena týmu La Finestra in Cucina.

PŘEDSTAVUJEME JARNÍ MENU

Vypadá to, že jaro, na které jsme se všichni tak těšili, je konečně tady! Kromě vyšších teplot nás obdarovalo i novými sezónními surovinami, které jsou teď v té nejlepší kondici. Přijďte si je vychutnat na talíři v novém menu.

OCHUTNEJTE VELIKONOCE NA TALÍŘI

Příchod jara jasně signalizují Velikonoce! Přijďte je oslavit speciálním velikonočním menu, které si pro vás připravil šéfkuchař La Finestra Tomáš Juřík spolu se svým týmem.