NOVINKY


PŘEDSTAVUJEME LETNÍ MENU

Něco je ve vzduchu. Horké letní počasí jste již určitě pocítili, ale my máme na mysli horké novinky na našem letním menu. Šéfkuchař La Finestra in Cucina, Tomáš Juřík se svým týmem přinesl čerstvý vítr do skladby menu. Věřte nám, že vás jejich pokrmy zvednou ze židle.

POZNEJTE NÁŠ TÝM - Eliška Klanicová

Naše nová cukrářka Eliška Klanicová je důkazem toho, že nikdy není pozdě na to, jít za svým snem. Poznejte dalšího člena týmu La Finestra in Cucina.

PŘEDSTAVUJEME JARNÍ MENU

Vypadá to, že jaro, na které jsme se všichni tak těšili, je konečně tady! Kromě vyšších teplot nás obdarovalo i novými sezónními surovinami, které jsou teď v té nejlepší kondici. Přijďte si je vychutnat na talíři v novém menu.

OCHUTNEJTE VELIKONOCE NA TALÍŘI

Příchod jara jasně signalizují Velikonoce! Přijďte je oslavit speciálním velikonočním menu, které si pro vás připravil šéfkuchař La Finestra Tomáš Juřík spolu se svým týmem.

NAUČTE SE VAŘIT OD ŠÉFKUCHAŘE Z LA FINESTRA

Fine dinning u vás doma? Nyní je to možné! Naučíte se totiž pokrmy inspirované La Finestra restaurací ve škole vaření Laboratorio.

VALENTÝNSKÁ ROMANTIKA NA TALÍŘI

Láska prochází žaludkem, říká se. A my musíme jedině souhlasit. Ve dvou totiž chutná lépe a láska k dobrému jídlu spojuje. Přijďte se o tom přesvědčit a ochutnat naše speciální valentýnské menu.

JAK JSME MĚNILI PODOBU NAŠEHO MENU

Častí hosté La Finestry si všimli, že s červencovou rekonstrukcí jsme změnili i vizuál našeho à la carte menu, dezertní karty a vinného lístku.

DO ROKU 2018 S NOVÝM MENU

Do nového roku Vám přejeme jen to nej a snad vás potěší i novinka, kterou vám přinášíme dnes.

PODZIMNÍ INSPIRACE S NOVÝM MENU

Podzim dorazil do La Finestry. A jaké je nové menu? Přečtěte si v našem článku více podrobností.

NOVÁ PODOBA LA FINESTRY

Zajímalo vás, jak jsme na začátku července 2017 za sedm dní proměnili původní La Finestru z roku 2009 na modernější fine dinningovou restauraci změnou v interiéru? Přečtěte si, kdo nám s tím pomáhal a co všechno jsme pro vás připravili.