PARTNEŘI

Kenwood

www.kenwoodworld.com

Kenwood – britský výrobce pomocníků do kuchyně s více než 60-ti letou historií. Kuchyňské roboty Kenwood jsou oblíbené nejen v domácnostech, ale i u profesionálů.

DeLonghi

www.delonghi.com

Značka De´Longhi je světovým vyslancem italské schopnosti spojovat technologii, styl, kvalitu a inovaci a současně podporovat jedinečný a udržitelný životní styl. 

Prague Stay

cz.prague-stay.com

Apartmány v Praze. Sleva 10 % na ubytování v apartmánech s kompletním servisem na portále Prague-Stay.com.

Premium Club

www.premiumrbclub.cz

Ušetřete zde 10 % s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank!

MaxPraga

www.maxpraga.cz

Využijte své 10% slevové karty a uplatněte stejnou výši slevy při nákupu v obchodech značek MaxMara, MaxMara Weekend, Marella a Marina Rinaldi. Těšte se na řadu dalších novinek a příjemných výhod, které plynou z tohoto jedinečného spojení italské pohostinnosti a kvality.

Retro Riverside

www.retroriverside.cz

Hotel Retro Riverside Karlovy Vary se nachází na břehu přehrady Březová. Byl vystaven v překrásném prostředí v těsné blízkosti chráněných Slavkovských lesů, vzdáleném 10 km od lázeňského centra Karlovy Vary. Právě tato scenérie dělá z Hotelu Retro Riverside bezkonkurenční místo pro kvalitní odpočinek ve městě Karlovy Vary.

Solidpixels

www.solidpixels.net

V Solidpixels. vnímáme technologii jako prostředek k dosahování hodnotných cílů. Chceme, aby vaše ruce byly volné pro věci, na kterých opravdu záleží. Proto vytváříme weby a aplikace, které vám budou sloužit a osvobodí vás od rutinní práce.

Bohemian Estates

www.bohemianestates.com

Od roku 2006 poskytujeme kompletní služby v oblasti poradenství a správy investic do nemovitostí. V naší správě je více jak 300 nemovitostí po celé ČR, zahraničních i tuzemských vlastníků. Pronájem, prodej, správa, hypoteční, právní a účetní služby pod jednou střechou pro optimální výnos Vaší nemovitosti.

Film United

www.filmunited.cz

Film United působí jako produkční a servisní společnost, jejíž zakladatelé mají bohaté zkušenosti z oblasti filmové, televizní i reklamní produkce. Naším cílem je vyvíjet a vytvářet české i evropské hrané filmy a rovněž poskytovat servisní produkční služby na nejvyšší úrovni.

Toni&Guy

www.toniandguy.cz

Mezinárodní řetězec kadeřnických salónů a akademií, který na trhu působí více jak 45 let a je nejprogresivnější značkou na světě

Olympus

www.olympusobchod.cz

Společnost Olympus patří mezi přední světové výrobce ultra kompaktních a stylových fotoaparátů Olympus PEN a OM-D a souvisejícího foto příslušenství. Dále se zabývá výrobou digitálních záznamníků a dalekohledů. 

Wunderman

www.wunderman.cz

Moderní agentura, která dělá chytrou reklamu tak přesně, aby ihned prodávala.

Vermont

www.aofis.cz

Art of Finance investiční společnost, a.s. je česká investiční společnost, která spravuje podílové fondy kvalifikovaných investorů Élévation, Elba, VAULT, EMART a Eudia. Jejich strategií je zhodnocovat prostředky podílníků fondů se zaměřením na měnové, akciové a dluhopisové trhy.

Cestovní kanceláři SARDEGNA TRAVEL
Dovolená na Sardinii. Cestujte s profesionály. Využijte našich dlouholetých zkušeností, ušetřete svůj čas a miřte přesně.

www.rebuystars.cz

Chceme běžným lidem vysvětlit, že casino může být chytrou formou společenské zábavy. Pokud vyrážíte s přáteli večer do víru velkoměsta na večeři nebo do kina, zastavte se všichni cestou domů v Rebuy Stars Casinu.