PARTNEŘI

Kenwood

www.kenwoodworld.com

Kenwood – britský výrobce pomocníků do kuchyně s více než 60-ti letou historií. Kuchyňské roboty Kenwood jsou oblíbené nejen v domácnostech, ale i u profesionálů.

DeLonghi

www.delonghi.com

Značka De´Longhi je světovým vyslancem italské schopnosti spojovat technologii, styl, kvalitu a inovaci a současně podporovat jedinečný a udržitelný životní styl. 

Prague Stay

cz.prague-stay.com

Apartmány v Praze. Sleva 10 % na ubytování v apartmánech s kompletním servisem na portále Prague-Stay.com.

Premium Club

www.premiumrbclub.cz

Ušetřete zde 10 % s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank!

MaxPraga

www.maxpraga.cz

Využijte své 10% slevové karty a uplatněte stejnou výši slevy při nákupu v obchodech značek MaxMara, MaxMara Weekend, Marella a Marina Rinaldi. Těšte se na řadu dalších novinek a příjemných výhod, které plynou z tohoto jedinečného spojení italské pohostinnosti a kvality.

Retro Riverside

www.retroriverside.cz

Hotel Retro Riverside Karlovy Vary se nachází na břehu přehrady Březová. Byl vystaven v překrásném prostředí v těsné blízkosti chráněných Slavkovských lesů, vzdáleném 10 km od lázeňského centra Karlovy Vary. Právě tato scenérie dělá z Hotelu Retro Riverside bezkonkurenční místo pro kvalitní odpočinek ve městě Karlovy Vary.

Solidpixels

www.solidpixels.net

V Solidpixels. vnímáme technologii jako prostředek k dosahování hodnotných cílů. Chceme, aby vaše ruce byly volné pro věci, na kterých opravdu záleží. Proto vytváříme weby a aplikace, které vám budou sloužit a osvobodí vás od rutinní práce.

Bohemian Estates

www.bohemianestates.com

Od roku 2006 poskytujeme kompletní služby v oblasti poradenství a správy investic do nemovitostí. V naší správě je více jak 300 nemovitostí po celé ČR, zahraničních i tuzemských vlastníků. Pronájem, prodej, správa, hypoteční, právní a účetní služby pod jednou střechou pro optimální výnos Vaší nemovitosti.

Film United

www.filmunited.cz

Film United působí jako produkční a servisní společnost, jejíž zakladatelé mají bohaté zkušenosti z oblasti filmové, televizní i reklamní produkce. Naším cílem je vyvíjet a vytvářet české i evropské hrané filmy a rovněž poskytovat servisní produkční služby na nejvyšší úrovni.

Toni&Guy

www.toniandguy.cz

Mezinárodní řetězec kadeřnických salónů a akademií, který na trhu působí více jak 45 let a je nejprogresivnější značkou na světě

Olympus

www.olympusobchod.cz

Společnost Olympus patří mezi přední světové výrobce ultra kompaktních a stylových fotoaparátů Olympus PEN a OM-D a souvisejícího foto příslušenství. Dále se zabývá výrobou digitálních záznamníků a dalekohledů. 

Wunderman

www.wunderman.cz

Moderní agentura, která dělá chytrou reklamu tak přesně, aby ihned prodávala.

Vermont