O NÁS

Italská restaurace La Finestra in Cucina se specializuje na přípravu mas pocházejících z bio farem z Itálie, Španělska a USA.

Restaurace La Finestra in Cucina byla otevřena v roce 2009 jako druhá restaurace italského šéfkuchaře Riccarda Lucqueho. Hlavním benefitem restaurace je možnost sledovat dílo šéfkuchaře Tomáše Juříka a  jeho týmu skrz prosklenou kuchyň.

 

VINNÝ SKLEP
RESTAURACE

Objevte kouzlo jedinečného prostoru vinného sklepa restaurace La Finestra in Cucina a využijte možnost exkluzivního prostředí a soukromí v samotném centru Prahy. Vinný sklep Vám může poskytnout alternativu při uspořádání neformálních setkání, obchodních jednání, rodinných oslav nebo tiskových konferencí. Zúčastněte degustačních večeří, které zde probíhají a nechte se inspirovat k uspořádání Vašich privátních či firemních setkání.

ITALSKÝ OBCHOD S BISTREM LA BOTTEGA DI FINESTRA


V lednu 2012 otevřeli Riccardo Lucque spolu s Ondřejem Rákosníkem hned vedle restaurace  italský obchod a bistro La Bottega di Finestra který nabízí tradiční italské delikatesy.

V přední části obchodu, který funguje jako bistro, je možné si objednat snídani, vychutnat kávu Gianni Frasiho, dopřát si rychlý oběd dle každodenní nabídky nebo si jednoduše koupit jídlo s sebou.

V zadní části obchodu nechybí denně čerstvé ryby a maso včetně unikátního boxu na zrání masa. Každý den jsou v obchodě přítomni naši řezníci nebo rybáři, kteří vám ochotně poradí s výběrem a přípravou.

La Bottega di Finestra nabízí pravé italské pečivo, které každý den peče náš pekařský tým  ale také dezerty připravené italským cukrářem Danielem nebo čokoládové pochoutky Claudia Coralla.

Hlavním dodavatelem certifikovaného stařeného masa z regionu Marche je Domenico Celli, chovatel vzácného plemene Marchigiana.