PRIVATE EVENTS


Hledáte vhodné místo pro pořádání privátních akcí, vánočních a novoročních večírků, oslav narozenin či teambuildingu v centru Prahy?

Reprezentativní prostory z portfolia La Collezione vám nabízejí skvělou možnost pro eventy všeho druhu, se zázemím profesionální kuchyně a prvotřídního servisu. Naše nabídka zahrnuje fine dinning restaurace Aromi a La Finestra in Cucina nebo školu vaření Laboratorio.

CATERING


Rádi Vám zorganizujeme catering na všech úrovních či večeři pro více osob. . Nezáleží na velikosti skupiny nebo složitosti menu. Podívejte se na naše ukázkové menu.

Pro objednání cateringu restaurace La Finestra prosím kontaktujte manažera restaurace Ladislava Balogha, balogh@lafinestra.cz, 603 491 091.

Nebo kontaktujte napřímo naší cateringovou sekci a kolegové David Beránek (beranek@ilcatering.cz, 608 701 824) a Petr Liška (liska@ilcatering.cz, 608 230 053) Vám obratem připraví cateringovou nabídku.

KUCHAŘ DOMŮ


Rádi Vám na míru dle Vašich představ uspořádáme večeři či jiné pohoštění přímo u Vás doma.

Sestavíme menu, nakoupíme suroviny, přichystáme tabuli a spolu s šéfkuchařem uvaříme to, co u nás máte nejraději. Svěřte se do rukou Tomáše Juříka a jeho kolegů a zažijte pravou Itálii v pohodlí Vašeho domova.

Podívejte se na naše ukázkové menu. Pro více informací prosím volejte manažera restaurace Ladislava Balogha, balogh@lafinestra.cz, 603 491 091.

KUCHAŘSKÉ KURZY

Rádi Vám na míru, dle Vašich představ uspořádáme kuchařský kurz až pro 16 osob, který může být zajímavou alternativou narozeninové oslavy, firemního večírku či neformálního setkání s obchodními partnery. Zároveň si můžete vybrat z nabídky kuchařských kurzů připravených na různá témata.

Pro více informací prosím kontaktuje Janu Slabou, slaba@lacollezione.cz, 776 893 007.

DÁRKOVÉ POUKAZY


Připravili jsme pro Vás dárkové poukázky na příjemný gastronomický zážitek v restauraci La Finestra, na nákup v italském obchodě La Bottega di Finestra nebo na naše kuchařské kurzy.

Všechny druhy poukázek zakoupíte přímo v restauraci La Finestra nebo on-line na našem e-shopu Dobroty v koši. Poukázky jsou nepřenosné a nevratné. Na e-shopu Dobroty v koši můžete platit kartou a poukázku Vám doručíme domů poštou.