PRIVATE EVENTS

Hledáte vhodné místo pro pořádání privátních akcí, vánočních a novoročních večírků, oslav narozenin či teambuildingu v centru Prahy?

Reprezentativní prostory z portfolia La Collezione vám nabízejí skvělou možnost pro eventy všeho druhu, se zázemím profesionální kuchyně a prvotřídního servisu. Naše nabídka zahrnuje fine dining restaurace Aromi a La Finestra in Cucina nebo školu vaření Laboratorio.

Napište nám na email info@lafinestra.cz pokud chcete poptat soukromou akci pro větší skupiny. Pro ostatní prostory v rámci La Collezione pište prosím na sales@lacollezione.cz

CATERING


Il Catering

Naše cateringová divize Vám ráda zorganizuje catering na všech úrovních či večeři pro více osob. Nezáleží na velikosti skupiny nebo složitosti menu.

Pro objednání cateringu kontaktujte napřímo našeho manažera:
balogh@lafinestra.cz

KUCHAŘSKÉ KURZY

Hledáte skupinovou aktivitu pro váš tým nebo místo pro netradiční párty? Ve škole vaření Laboratorio pro vás připravíme kuchařský kurz až pro 16 osob, který může být zajímavou alternativou narozeninové oslavy, firemního večírku či neformálního setkání s obchodními partnery. Zároveň si můžete vybrat z nabídky kuchařských kurzů připravených na různá témata.

Pro více informací prosím kontaktuje tým Laboratoria info@laboratorio.cz, +420 720 935 703.