NOVINKY

Retro River Side

Chtěli bychom vás informovat o nově vzniklé spolupráci s hotelem v Karlových Varech, se kterým jsme se dohodli na partnerství. Vydejte se s námi za skvělou kuchyní do Karlových Varů.

Nové menu

Připravili jsme pro Vás zcela nové sezónní menu. Přijďte ochutnat třeba Dýňové risotto s marinovanými krevetami Mazzancolle, amaretti sušenkami a jogurtem. Těšíme se na Vás!

Sezóna bílých lanýžů

Rádi bychom Vás informovali, že začala sezóna bílých lanýžů a my v restauraci servírujeme hned několik specialit z královny kuchyně.

I LOVE IT

Přijďte objevit italský svět módy, životního stylu, jídla a vína v Praze ve dnech 3. až 5. října do Hotelu Diplomat! Těšíme se na Vás!

Davisův pohár

Nenechte si ujít skvělou příležitost vidět Davisův pohár na vlastní oči a přijďte do naší restaurace, kde bude vystaven pouze v neděli 8. září od 18 hodin. Zarezervujte si stůl co nejdříve.

La Finestra získala 1. místo

Naše restaurace byla oceněna v letošní ročence ekonomického magazínu EURO Top restaurace prvním místem v kategorii Evropská kuchyně. Děkujeme!

Vína Arianny Occhipinti

Využijte exkluzivní nabídku vín od sicilské vinařské hvězdy Arianny Occhipinti. Podařilo se nám získat pouze 540 lahví, které právě dorazily do Prahy.

Prague Food Festival

Riccardo Lucque pozval čtyři hvězdné šéfkuchaře, aby ukázali své umění ve dnech 24. - 26. 5. 2013 na stánku Kenwood na Prague Food Festivalu. Přijďte se podívat na Cooking show michelinských šéfkuchařů.

Federico Delmonte v Praze!

Světoznámý michelinský šéfkuchař a majitel restaurace Vicolo del Curato Federico Delmonte bude ve čtvrtek 23. května připravovat speciální menu v naší restauraci.

Riccardova nová kuchařka

Riccardo Lucque vydává novou kuchařku pod názvem Italská kuchyně, kterou si můžete přednostně objednat i s jeho věnováním v naší restauraci.