Nový obchod je otevřen!

Vážení hosté a přátelé,

rádi bychom Vás informovali, že jsme otevřeli nový italský obchod La Bottega di Finestra v blízkosti restaurace La Finestra. Přijďte nás navštívit!

V přední části obchodu, který funguje jako bistro, je možné si již od 7.30 hodin objednat snídani, vychutnat si kávu Giani Frasiho, dopřát si rychlý oběd dle každodenní nabídky nebo si jednoduše koupit jídlo s sebou. Bohatá nabídka vín, salámů, parmských šunek a sýrů přímo vybízí k odpolednímu posezení.

V zadní části obchodu nechybí denně čerstvé ryby a maso včetně unikátního boxu na zrání masa. Navíc si u nás můžete zakoupit pravé italské pečivo, které pro Vás každý den peče pekař Mimmo z jihoitalské Altamury, a až ochutnáte dezerty připravené italským cukrářem Danilem, vychutnáte si pravou italskou atmosféru v centru Prahy.

Pokud se chcete osobně setkat s majiteli Riccardem Lucque a Ondřejem Rákosníkem, tak využijte jedinečné možnosti prohlídky obchodu s bistrem ve čtvrtek 2. února 2012 odpoledne se začátkem od 13:00 hodin. Zároveň budete moci ochutnat italské delikatesy v přítomnosti našich exkluzivních dodavatelů.

Těšit se můžete na paní Lucii Glaister a její čokoládové pochoutky, pana Domenica Celliho, italského řezníka a našeho dodavatele certifikovaného stařeného masa z regionu Marche, pana Františka Kšánu, jednoho z nejznámějších českých zástupců řeznického řemesla a mnoho dalších produktů, kdy každý z nich má svůj příběh a tradici.

Pro více informací nás kontaktujte na telefonu 222 233 094 nebo na e-mailu: lafinestra@labottega.cz.

Těšíme se na Vás!

Váš tým obchodu La Bottega di Finestra

Adresa obchodu:                               
La Bottega di Finestra                       
Platnéřská 11, Praha 1                       
Telefon: 222 233 094                           
E-mail: lafinestra@labottega.cz                   

Otevírací doba:
Bistro
Po – Ne 7:30 – 22:00
Obchod
Po – Ne 9:00 – 22:00