La Finestra restaurací roku

23. listopad 2014

Vážení hosté,

rádi bychom Vás informovali, že restaurace La Finestra vyhrála anketu Mattoni restaurace roku 2014 a stala se tak nejoblíbenější restaurací v České republice. 

Absolutní vítěz ankety byl vyhlášen na základě více než 35 tisíc ověřených hodnocení veřejnosti na rezervačním portále Restu.cz. Za pomoci internetového portálu mohli zákazníci navštíveným podnikům udělovat počet hvězdiček na základě spokojenosti s obsluhou a dalšími službami. 

Restaurace La Finestra vyhrála i další dvě kategorie. Zvítězila v kategorii Luxus a zároveň byla zvolena nejlepší restaurací hlavního města Praha.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň, které si velmi vážíme.

Konceptem hlasování veřejnosti a zákazníků se tato anketa snaží vymezit vůči dosavadním gastronomickým soutěžím, které jsou zpravidla založené na hodnoceních úzké skupiny odborníků.

Na hodnocení odborníků jsou založené nejznámější kulinářské ankety, jako je například gastronomický průvodce společnosti Michelin. Jeho tuzemská obdoba Maurerův výběr Grand Restaurant hodnocení amatérských hodnotitelů využívá.

Anketa založená na hodnocení běžných lidí má podle Pavla Suchánka (zakladatele portálu Restu.cz) smysl nejen v tom, že zákazníkům poradí, kde se nachází kvalitní restaurace, ale umožní i jejich provozovatelům reagovat a zlepšovat služby podle postřehů a kritiky samotných hostů.

Těšíme se na Vás!

Tým restaurace La Finestra