NOVINKY

Riccardo získal cenu

Accademia Italiana della Cucina ocenila italskou gastronomii v České republice a Riccardo Lucque spolu s panem Matteo De Carli obdrželi uznání od generálního tajemníka Paola Petroniho.

Prague Food Festival

Riccardo Lucque pozval Morena Cedroniho, aby ukázal své umění od 23. do 25. 5. 2014 na stánku Kenwood na Prague Food Festivalu. Přijďte se podívat na Cooking show michelinského šéfkuchaře spolu se šéfkuchařem La Finestra Tomášem Černým a Aromi Miroslavem Gruszem.

Stefano Ciotti

Další držitel michelinské hvězdy hostem školy vaření! Přijďte zjistit, jak chutnají pokrmy z rukou mistra. Těšíme se na Vás ve dnech 15. a 16. dubna 2014.

Bianchetto lanýže

Právě začala sezóna lanýžů Bianchetto. Přijďte ochutnat tuto gurmánskou lahůdku, kterou si můžete vychutnat s risottem či pastou. Těšíme se na Vás!

Valentýnské menu

V pátek 14. února na svátek všech zamilovaných se můžete těšit na speciální Valentýnské menu. Zarezervujte si stůl co nejdříve! Těšíme se na Vás.

Nové bistro Gastronomica

Gastronomica La Bottega di Aromi je novým podnikem Riccarda Lucqueho, který se nachází v Ondříčkově ulici na Praze 3 a je inspirovaný světovými trendy.

Silvestrovské menu

Přijďte k nám oslavit Silvestra a ochutnejte unikátní menu připravené šéfkuchařem Tomášem Černým. Těšíme se na Vás!

O svátcích otevřeno!

Chtěli bychom Vás informovat, že restaurace je otevřena během vánočních svátků a také na Silvestra a na Nový rok.

Potřebujete inspiraci?

U nás pořídíte dárky pro celou rodinu. Chcete překvapit osobitým dárkem, který potěší každého? Objednejte si dárkový koš s těmi nejlepšími italskými delikatesami od Riccarda Lucqueho na našich stránkách Dobroty v koši.

Vánoce a Silvestr 2013

U příležitosti blížících se vánočních svátků pro Vás Riccardo Lucque ve spolupráci s Tomášem Černým připravili Vánoční a Silvestrovské menu.