NOVINKY

Dárkové poukázky

Dárkové poukázky do naší restaurace můžete zakoupit osobně přímo v restauraci nebo on-line na našem e-shopu. Doručíme vám je domů poštou.

Silvestrovské menu

Přijďte k nám oslavit Silvestra a ochutnejte speciální menu připravené naším šéfkuchařem Tomášem Černým. Těšíme se na Vás!

O svátcích otevřeno!

Chtěli bychom Vás informovat, že restaurace La Finestra je otevřena během vánočních svátků a také na Silvestra a na Nový rok.

La Finestra restaurací roku

Naše restaurace vyhrála anketu Mattoni restaurace roku 2014 a stala se tak nejoblíbenější restaurací v ČR. Děkujeme za podporu!

Vánoce a Silvestr 2014

Riccardo Lucque ve spolupráci s Tomášem Černým pro Vás připravili Vánoční a Silvestrovské menu. Podívejte se, na jaké lahůdky se budete moci těšit.

Otvíráme bistro

Již tento víkend s námi oslavte otevření nového bistra snídaní zdarma. Tak neváhejte a vychutnejte si vajíčka, croissanty a prosecco.

Contratto Menu

V úterý 23. září přijďte ochutnat speciální menu s vinařstvím Contratto. Zarezervujte si své místo co nejdříve. Těšíme se na Vás!

Novinky v dezertech

Připravili jsme pro Vás několik novinek v našem dezertním menu. Přijďte ochutnat třeba naše karamelové tiramisu. Těšíme se na Vás!

Nové menu

Připravili jsme pro Vás zcela nové sezónní menu. Přijďte ochutnat třeba Risotto s artyčoky, restovanými uzenými kalamáry a kandovanými grepy. Těšíme se na Vás!

Ročenka TOP restaurace

La Finestra získala čtvrté místo v letošní ročence ekonomického magazínu EURO TOP restaurace 2014 v kategorii Evropská kuchyně. Děkujeme!