NOVINKY

Sesterská resturace Aromi otevírá Wine bar

Restraurace Aromi italského šéfkuchaře Riccarda Luqueho přicházejí s novým konceptem Wine baru, který má za cíl představit české veřejnosti přírodní italská vína. Počínaje 3. říjnem 2016 uvedou sommeliéři skupiny La Collezione při pravidelné pondělní degustaci svůj výběr vín, který bude následně k dispozici po celý týden.

Nové menu šéfkuchaře Tomáše Černého

Ochutnejte úplně nové menu naší restaurace připravené šéfkuchařem Tomášem Černým. Z předkrmů vyzkoušejte pečeného lososa s estragonovou majonézou a z hlavních chodů třeba králičí stehno „sous vide” s cizrnovým pyré. Těšíme se na Vás!

Nová nabídka dezertů

Nejen pro všechny milovníky sladkého máme novou nabídku dezertů. Nezmeškejte naše vanilkové millefoglie se slanou karamelovou omáčkou, malinami a malinovou zmrzlinou. Přijďte ochutnat co nejdříve!

Změna otevírací doby

Chtěli bychom Vás informovat, že restaurace La Finestra bude v neděli 10. ledna 2016 otevřena pouze od 12 do 15 hodin. Děkujeme za pochopení.

Silvestr 2015

Přijďte k nám oslavit poslední den v roce a ochutnejte speciální menu připravené naším šéfkuchařem Tomášem Černým. Těšíme se na Vás!

Vánoce a Silvestr 2015

Riccardo Lucque ve spolupráci s Tomášem Černým pro Vás připravili Vánoční a Silvestrovské menu. Podívejte se, na jaké lahůdky se budete moci těšit.

Nové podzimní menu

Přijďte ochutnat naše nové menu připravené šéfkuchařem Tomášem Černým. V podzimním menu máme pomalu pečenou kachnu nebo křepelku plněnou kandovaným ovocem. Těšíme se na Vás!

Bílé lanýže jsou tady!

Sezóna nejvyhledávanější delikatesy právě začala a my v restauraci servírujeme hned několik specialit z královny kuchyně. Bílé lanýže dovážíme z regionu Umbrie.

Naše sesterská restaurace Aromi se stěhuje!

Po dobu stěhování od 10. do 12. 10. 2015 bude restaurace Aromi zavřena. Novou Aromi otevřeme v úterý 13. 10. 2015 na Náměstí Míru 6, Praha 2. Přijďte ji navštívit!

Nové dezertní menu

Přijďte ochutnat novinky v našem dezertním menu. Máme pro vás Cannolo plněné vanilkovou ricottou, zázvorovou pěnou a marinovanými meruňkami nebo Třesňový cheese cake s ořechy, hořkou čokoládou a kokosovým sorbetem. Těšíme se na vás!