NOVINKY

OCHUTNEJTE VELIKONOCE NA TALÍŘI

Příchod jara jasně signalizují Velikonoce! Přijďte je oslavit speciálním velikonočním menu, které si pro vás připravil šéfkuchař La Finestra Tomáš Juřík spolu se svým týmem.

NAUČTE SE VAŘIT OD ŠÉFKUCHAŘE Z LA FINESTRA

Fine dinning u vás doma? Nyní je to možné! Naučíte se totiž pokrmy inspirované La Finestra restaurací ve škole vaření Laboratorio.

VALENTÝNSKÁ ROMANTIKA NA TALÍŘI

Láska prochází žaludkem, říká se. A my musíme jedině souhlasit. Ve dvou totiž chutná lépe a láska k dobrému jídlu spojuje. Přijďte se o tom přesvědčit a ochutnat naše speciální valentýnské menu.

JAK JSME MĚNILI PODOBU NAŠEHO MENU

Častí hosté La Finestry si všimli, že s červencovou rekonstrukcí jsme změnili i vizuál našeho à la carte menu, dezertní karty a vinného lístku.

DO ROKU 2018 S NOVÝM MENU

Do nového roku Vám přejeme jen to nej a snad vás potěší i novinka, kterou vám přinášíme dnes.

PODZIMNÍ INSPIRACE S NOVÝM MENU

Podzim dorazil do La Finestry. A jaké je nové menu? Přečtěte si v našem článku více podrobností.

NOVÁ PODOBA LA FINESTRY

Zajímalo vás, jak jsme na začátku července 2017 za sedm dní proměnili původní La Finestru z roku 2009 na modernější fine dinningovou restauraci změnou v interiéru? Přečtěte si, kdo nám s tím pomáhal a co všechno jsme pro vás připravili.

POZNEJTE NÁŠ TÝM - Václav Vašek

Rozhodli jsme se vám představit členy našeho týmu, základní kameny La Finestry.

Black Friday v La Finestra in Cucina

Black Friday, černý pátek nebo Venerdì nero? Je jedno, jak letos 25. listopadu budete říkat vy, ale jedno je jisté - je to jediný den v roce, kdy máte možnost zakoupit dárkové vouchery do všech restaurací skupiny La Collezione se slevou až 20 %.

Private events v centru Prahy

Hledáte vhodné místo pro pořádání privátních akcí, vánočních a novoročních večírků, oslav narozenin či teambuildingu v centru Prahy?