NOVINKY

La Finestra získala 1. místo

Naše restaurace byla oceněna v letošní ročence ekonomického magazínu EURO Top restaurace prvním místem v kategorii Evropská kuchyně. Děkujeme!

Vína Arianny Occhipinti

Využijte exkluzivní nabídku vín od sicilské vinařské hvězdy Arianny Occhipinti. Podařilo se nám získat pouze 540 lahví, které právě dorazily do Prahy.

Prague Food Festival

Riccardo Lucque pozval čtyři hvězdné šéfkuchaře, aby ukázali své umění ve dnech 24. - 26. 5. 2013 na stánku Kenwood na Prague Food Festivalu. Přijďte se podívat na Cooking show michelinských šéfkuchařů.

Federico Delmonte v Praze!

Světoznámý michelinský šéfkuchař a majitel restaurace Vicolo del Curato Federico Delmonte bude ve čtvrtek 23. května připravovat speciální menu v naší restauraci.

Riccardova nová kuchařka

Riccardo Lucque vydává novou kuchařku pod názvem Italská kuchyně, kterou si můžete přednostně objednat i s jeho věnováním v naší restauraci.

Kurz s jarními recepty

Přijďte se naučit několik jarních receptů severoitalského regionu do kuchařské školy Riccarda Lucqueho. Kdy? 6. května s naším šéfkuchařem Tomášem Černým.

Večeře s CANDACE MÁTÉ

Spolumajitelka rodinného vinařství Vás provede degustační večeří v pondělí 29. dubna 2013 od 19.00 hodin v prostorách kuchařské školy Riccarda Lucqueho.

Velikonoční nabídka

Na velikonoční pondělí 1. dubna přijďte prožít italské Velikonoce do naší restaurace. Těšíme se na Vás!

Riccardo Agostini v Praze!

Držitel prestižní Michelinské hvězdy Riccardo Agostini bude v úterý 5. března připravovat speciální menu z hovězího masa BUE GRASSO DEL MONTEFELTRO.

Zima v pěti regionech Itálie

Ve dnech 18. až 22. února 2013 přijďte ochutnat naše speciální zimní degustační menu spolu s vybraným vínem. Těšíme se na Vás!