NOVINKY

Sezóna bílých lanýžů

Rádi bychom Vás informovali, že začala sezóna bílých lanýžů a my v restauraci servírujeme hned několik specialit z královny kuchyně.

I LOVE IT

Přijďte objevit italský svět módy, životního stylu, jídla a vína v Praze ve dnech 3. až 5. října do Hotelu Diplomat! Těšíme se na Vás!

Davisův pohár

Nenechte si ujít skvělou příležitost vidět Davisův pohár na vlastní oči a přijďte do naší restaurace, kde bude vystaven pouze v neděli 8. září od 18 hodin. Zarezervujte si stůl co nejdříve.

La Finestra získala 1. místo

Naše restaurace byla oceněna v letošní ročence ekonomického magazínu EURO Top restaurace prvním místem v kategorii Evropská kuchyně. Děkujeme!

Vína Arianny Occhipinti

Využijte exkluzivní nabídku vín od sicilské vinařské hvězdy Arianny Occhipinti. Podařilo se nám získat pouze 540 lahví, které právě dorazily do Prahy.

Prague Food Festival

Riccardo Lucque pozval čtyři hvězdné šéfkuchaře, aby ukázali své umění ve dnech 24. - 26. 5. 2013 na stánku Kenwood na Prague Food Festivalu. Přijďte se podívat na Cooking show michelinských šéfkuchařů.

Federico Delmonte v Praze!

Světoznámý michelinský šéfkuchař a majitel restaurace Vicolo del Curato Federico Delmonte bude ve čtvrtek 23. května připravovat speciální menu v naší restauraci.

Riccardova nová kuchařka

Riccardo Lucque vydává novou kuchařku pod názvem Italská kuchyně, kterou si můžete přednostně objednat i s jeho věnováním v naší restauraci.

Kurz s jarními recepty

Přijďte se naučit několik jarních receptů severoitalského regionu do kuchařské školy Riccarda Lucqueho. Kdy? 6. května s naším šéfkuchařem Tomášem Černým.

Večeře s CANDACE MÁTÉ

Spolumajitelka rodinného vinařství Vás provede degustační večeří v pondělí 29. dubna 2013 od 19.00 hodin v prostorách kuchařské školy Riccarda Lucqueho.