NOVINKY

Velikonoce v La Finestře

Od soboty 4. 4. do pondělí 6. 4. 2015 přijďte prožít italské Velikonoce do naší restaurace a ochutnejte naše speciality. Těšíme se na Vás!

Nové dezerty

Máme pro vás zcela nové dezertní menu. Přijďte ochutnat třeba náš Jahodový parfait s omáčkou z čokolády a uzeného pepře s bílou ganache. Těšíme se na Vás!

Březnové menu

Máme pro Vás zcela nové sezónní menu. Přijďte ochutnat třeba Křupavý bůček s česnekovým krémem, kroketou z choriza a omáčkou ze zelených jablek. Těšíme se na Vás!

Bistro v Holešovicích

Riccardo Lucque otevřel další bistro s obchodem La Bottega Tusarova v pražských Holešovicích na adrese Tusarova 39, Praha 7. Přijďte nás navštívit!

Speciální nabídka

Využijte mimořádné nabídky u příležitosti svátku zamilovaných, kterou jsme připravili ve spolupráci s butikem Boucheron a společností Vertu. Potěšte svou partnerku originálním dárkem.

Změna otevírací doby

Naše restaurace bude v neděli 11. ledna 2015 otevřena pouze od 12 do 15 hodin. Děkujeme za pochopení.

Dárkové poukázky

Dárkové poukázky do naší restaurace můžete zakoupit osobně přímo v restauraci nebo on-line na našem e-shopu. Doručíme vám je domů poštou.

Silvestrovské menu

Přijďte k nám oslavit Silvestra a ochutnejte speciální menu připravené naším šéfkuchařem Tomášem Černým. Těšíme se na Vás!

O svátcích otevřeno!

Chtěli bychom Vás informovat, že restaurace La Finestra je otevřena během vánočních svátků a také na Silvestra a na Nový rok.

La Finestra restaurací roku

Naše restaurace vyhrála anketu Mattoni restaurace roku 2014 a stala se tak nejoblíbenější restaurací v ČR. Děkujeme za podporu!