NOVINKY


O svátcích otevřeno

Chtěli bychom Vás informovat, že restaurace je otevřena během vánočních svátků a také na Silvestra a na Nový rok.

Vánoční menu

U příležitosti blížících se vánočních svátků pro Vás šéfkuchař a majitel restaurace Riccardo Lucque ve spolupráci se šéfkuchařem Tomášem Černým připravili Vánoční a Silvestrovské menu.

Silvestrovské menu

U příležitosti blížících se vánočních svátků pro Vás šéfkuchař a majitel restaurace Riccardo Lucque ve spolupráci se šéfkuchařem Tomášem Černým připravili speciální Silvestrovské menu.

Claudio Corallo v Praze

Claudio Corallo, florentinský čokoládový génius, který je považován za jednoho z nejlepších výrobců čokolády na světě, přijíždí do Prahy. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost setkat se s ním osobně a ochutnat jeho vynikající delikatesy v restauraci La Finestra dne 31. října 2011.

Dárkový katalog 2011

Připravili jsme pro Vás nový Dárkový katalog 2011, který nabízí pestrou škálu dárkových košů, vinných boxů a dárkových poukázek.

První bílé lanýže

Rádi bychom Vás informovali, že od pátku 14. 10. do neděle 16. 10. 2011 budeme v restauraci servírovat několik specialit z prvních bílých lanýžů.

Sýry od italského Einsteina

Rádi bychom Vás informovali o zcela novém sortimentu jedinečných sýrů podávaných v restauraci La Finestra.

Nové sezónní menu

Přijďte ochutnat jednu ze specialit z našeho nového menu. Více o naší nabídce najdete v sekci Menu na našich stránkách.

Nové menu

Připravili jsme pro Vás nové jídelní menu plné specialit. Více v sekci Menu na našich stránkách.

Lucio Pompili v Praze

Drazí hosté a přátelé, michelinský šéfkuchař a inovátor pan Lucio Pompili bude opět hostem v Aromi a La Finestře. Nenechte si ujít speciální menu