NOVINKY


Bílé lanýže

Rádi bychom Vás informovali, že od 9. 11. 2012 budeme v restauraci servírovat několik specialit z prvních bílých lanýžů.

Dárkové koše 2012

Chcete překvapit osobitým dárkem, který potěší každého? Objednejte si dárkový koš s těmi nejlepšími italskými delikatesami od Riccarda Lucqueho!

Nové menu

Riccardo Lucque spolu s Tomášem Černým připravili nové menu. Zároveň se dozvíte více informací o našich dodavatelích a jejich filozofii. Přijďte ochutnat!

Novinky v našem menu

Připravili jsme pro Vás několik novinek v našem menu. Přijďte ochutnat Risotto s liškami a sýrem robiola nebo Rucolový salát s tuňákovým sashimi, čerstvým mangem, madlemi a jablečným dresingem.

Nové dezertní menu

Chtěli bychom Vás informovat, že jsme připravili zcela nové dezertní menu. Přijďte ochutnat naši broskvovou panna cottu s mátovým coulis nebo třeba dort z hořké a mléčné čokolády s chilli a zmrzlinou z lesních plodů.

Nové menu

Šéfkuchař a majitel restaurace Riccardo Lucque ve spolupráci se naším šéfkuchařem Tomášem Černým připravili zcela nové sezónní menu. Přijďte ochutnat to nejlepší z našeho vepřového: Marinovaný bůček v balsamiku s artyčokovou kaší a Domácí klobásku s jablečným purée a sušeným křenem.

Degustační kurzy vín 2012

Rádi bychom Vás informovali, že jsme připravili seznam degustačních kurzů vín na rok 2012. Poznejte nejlepší vína Itálie v doprovodu našich excelentních sommeliérů a pronikněte spolu s námi do tajů světa vinařů.

Nový obchod je otevřen!

Rádi bychom Vás informovali, že jsme otevřeli nový italský obchod La Bottega di Finestra v blízkosti restaurace La Finestra v Platnéřské ulici 11. Přijďte nás navštívit!

Nové dezertní menu

Chtěli bychom Vás informovat, že jsme připravili nové dezertní menu. Přijďte ochutnat náš sněhový kaštanový dort s lesním ovocem. Více o naší dezertní nabídce najdete také v sekci Dezerty na našich stránkách.

Kuchařské kurzy 2012

Seznam kuchařských kurzů na rok 2012 je již připraven. Navštivte s námi některý z italských regionů a nahlédněte třeba do toskánské, neapolské či jihoitalské kuchyně. Zajímají Vás konkrétní pokrmy? Naučte se s námi, jak připravit chutné těstoviny, omáčky, mořské plody a mnoho dalších.