NOVINKY

O svátcích otevřeno!

Chtěli bychom Vás informovat, že restaurace La Finestra je otevřena během vánočních svátků a také na Silvestra a na Nový rok.

La Finestra restaurací roku

Naše restaurace vyhrála anketu Mattoni restaurace roku 2014 a stala se tak nejoblíbenější restaurací v ČR. Děkujeme za podporu!

Vánoce a Silvestr 2014

Riccardo Lucque ve spolupráci s Tomášem Černým pro Vás připravili Vánoční a Silvestrovské menu. Podívejte se, na jaké lahůdky se budete moci těšit.

Otvíráme bistro

Již tento víkend s námi oslavte otevření nového bistra snídaní zdarma. Tak neváhejte a vychutnejte si vajíčka, croissanty a prosecco.

Contratto Menu

V úterý 23. září přijďte ochutnat speciální menu s vinařstvím Contratto. Zarezervujte si své místo co nejdříve. Těšíme se na Vás!

Novinky v dezertech

Připravili jsme pro Vás několik novinek v našem dezertním menu. Přijďte ochutnat třeba naše karamelové tiramisu. Těšíme se na Vás!

Nové menu

Připravili jsme pro Vás zcela nové sezónní menu. Přijďte ochutnat třeba Risotto s artyčoky, restovanými uzenými kalamáry a kandovanými grepy. Těšíme se na Vás!

Ročenka TOP restaurace

La Finestra získala čtvrté místo v letošní ročence ekonomického magazínu EURO TOP restaurace 2014 v kategorii Evropská kuchyně. Děkujeme!

Riccardo získal cenu

Accademia Italiana della Cucina ocenila italskou gastronomii v České republice a Riccardo Lucque spolu s panem Matteo De Carli obdrželi uznání od generálního tajemníka Paola Petroniho.

Prague Food Festival

Riccardo Lucque pozval Morena Cedroniho, aby ukázal své umění od 23. do 25. 5. 2014 na stánku Kenwood na Prague Food Festivalu. Přijďte se podívat na Cooking show michelinského šéfkuchaře spolu se šéfkuchařem La Finestra Tomášem Černým a Aromi Miroslavem Gruszem.