NOVINKY

Nová nabídka dezertů

Nejen pro všechny milovníky sladkého máme novou nabídku dezertů. Nezmeškejte naše vanilkové millefoglie se slanou karamelovou omáčkou, malinami a malinovou zmrzlinou. Přijďte ochutnat co nejdříve!

Změna otevírací doby

Chtěli bychom Vás informovat, že restaurace La Finestra bude v neděli 10. ledna 2016 otevřena pouze od 12 do 15 hodin. Děkujeme za pochopení.

Silvestr 2015

Přijďte k nám oslavit poslední den v roce a ochutnejte speciální menu připravené naším šéfkuchařem Tomášem Černým. Těšíme se na Vás!

Vánoce a Silvestr 2015

Riccardo Lucque ve spolupráci s Tomášem Černým pro Vás připravili Vánoční a Silvestrovské menu. Podívejte se, na jaké lahůdky se budete moci těšit.

Nové podzimní menu

Přijďte ochutnat naše nové menu připravené šéfkuchařem Tomášem Černým. V podzimním menu máme pomalu pečenou kachnu nebo křepelku plněnou kandovaným ovocem. Těšíme se na Vás!

Bílé lanýže jsou tady!

Sezóna nejvyhledávanější delikatesy právě začala a my v restauraci servírujeme hned několik specialit z královny kuchyně. Bílé lanýže dovážíme z regionu Umbrie.

Naše sesterská restaurace Aromi se stěhuje!

Po dobu stěhování od 10. do 12. 10. 2015 bude restaurace Aromi zavřena. Novou Aromi otevřeme v úterý 13. 10. 2015 na Náměstí Míru 6, Praha 2. Přijďte ji navštívit!

Nové dezertní menu

Přijďte ochutnat novinky v našem dezertním menu. Máme pro vás Cannolo plněné vanilkovou ricottou, zázvorovou pěnou a marinovanými meruňkami nebo Třesňový cheese cake s ořechy, hořkou čokoládou a kokosovým sorbetem. Těšíme se na vás!

Novinky v menu

Přijďte ochutnat naše nové letní menu připravené šéfkuchařem Tomášem Černým. Těšíme se na Vás!

Novinky v dezertech

Přijďte ochutnat novinky v našem dezertním menu. Máme pro vás Dort z tmavé čokolády nebo Citronové tiramisu. Těšíme se na vás!