NOVINKY


Contratto Menu

V úterý 23. září přijďte ochutnat speciální menu s vinařstvím Contratto. Zarezervujte si své místo co nejdříve. Těšíme se na Vás!

Novinky v dezertech

Připravili jsme pro Vás několik novinek v našem dezertním menu. Přijďte ochutnat třeba naše karamelové tiramisu. Těšíme se na Vás!

Nové menu

Připravili jsme pro Vás zcela nové sezónní menu. Přijďte ochutnat třeba Risotto s artyčoky, restovanými uzenými kalamáry a kandovanými grepy. Těšíme se na Vás!

Ročenka TOP restaurace

La Finestra získala čtvrté místo v letošní ročence ekonomického magazínu EURO TOP restaurace 2014 v kategorii Evropská kuchyně. Děkujeme!

Riccardo získal cenu

Accademia Italiana della Cucina ocenila italskou gastronomii v České republice a Riccardo Lucque spolu s panem Matteo De Carli obdrželi uznání od generálního tajemníka Paola Petroniho.

Prague Food Festival

Riccardo Lucque pozval Morena Cedroniho, aby ukázal své umění od 23. do 25. 5. 2014 na stánku Kenwood na Prague Food Festivalu. Přijďte se podívat na Cooking show michelinského šéfkuchaře spolu se šéfkuchařem La Finestra Tomášem Černým a Aromi Miroslavem Gruszem.

Stefano Ciotti

Další držitel michelinské hvězdy hostem školy vaření! Přijďte zjistit, jak chutnají pokrmy z rukou mistra. Těšíme se na Vás ve dnech 15. a 16. dubna 2014.

Bianchetto lanýže

Právě začala sezóna lanýžů Bianchetto. Přijďte ochutnat tuto gurmánskou lahůdku, kterou si můžete vychutnat s risottem či pastou. Těšíme se na Vás!

Valentýnské menu

V pátek 14. února na svátek všech zamilovaných se můžete těšit na speciální Valentýnské menu. Zarezervujte si stůl co nejdříve! Těšíme se na Vás.

Nové bistro Gastronomica

Gastronomica La Bottega di Aromi je novým podnikem Riccarda Lucqueho, který se nachází v Ondříčkově ulici na Praze 3 a je inspirovaný světovými trendy.