NOVINKY


Nové podzimní menu

Přijďte ochutnat naše nové menu připravené šéfkuchařem Tomášem Černým. V podzimním menu máme pomalu pečenou kachnu nebo křepelku plněnou kandovaným ovocem. Těšíme se na Vás!

Bílé lanýže jsou tady!

Sezóna nejvyhledávanější delikatesy právě začala a my v restauraci servírujeme hned několik specialit z královny kuchyně. Bílé lanýže dovážíme z regionu Umbrie.

Naše sesterská restaurace Aromi se stěhuje!

Po dobu stěhování od 10. do 12. 10. 2015 bude restaurace Aromi zavřena. Novou Aromi otevřeme v úterý 13. 10. 2015 na Náměstí Míru 6, Praha 2. Přijďte ji navštívit!

Nové dezertní menu

Přijďte ochutnat novinky v našem dezertním menu. Máme pro vás Cannolo plněné vanilkovou ricottou, zázvorovou pěnou a marinovanými meruňkami nebo Třesňový cheese cake s ořechy, hořkou čokoládou a kokosovým sorbetem. Těšíme se na vás!

Novinky v menu

Přijďte ochutnat naše nové letní menu připravené šéfkuchařem Tomášem Černým. Těšíme se na Vás!

Novinky v dezertech

Přijďte ochutnat novinky v našem dezertním menu. Máme pro vás Dort z tmavé čokolády nebo Citronové tiramisu. Těšíme se na vás!

Prague Food Festival 2015

Zažijete gladiátorské kulinární klání v Colosseu De'Longhi pod taktovkou guru Morena Cedroniho. Přijďte se podívat na show našeho šéfkuchaře Tomáše Černého.

Anketa Zlatý kuchař 2014

Časopis Gastro&Hotel profi revue zveřejnil výsledky ankety Zlatý kuchař 2014. Paul Day a Riccardo Lucque zvítězili v kategorii Zlatý zahraniční kuchař vařící v Česku. Děkujeme!

Velikonoce v La Finestře

Od soboty 4. 4. do pondělí 6. 4. 2015 přijďte prožít italské Velikonoce do naší restaurace a ochutnejte naše speciality. Těšíme se na Vás!

Nové dezerty

Máme pro vás zcela nové dezertní menu. Přijďte ochutnat třeba náš Jahodový parfait s omáčkou z čokolády a uzeného pepře s bílou ganache. Těšíme se na Vás!