NOVINKY


NOVÁ PODOBA LA FINESTRY

Zajímalo vás, jak jsme na začátku července 2017 za sedm dní proměnili původní La Finestru z roku 2009 na modernější fine dinningovou restauraci změnou v interiéru? Přečtěte si, kdo nám s tím pomáhal a co všechno jsme pro vás připravili.

POZNEJTE NÁŠ TÝM - Václav Vašek

Rozhodli jsme se vám představit členy našeho týmu, základní kameny La Finestry.

Black Friday v La Finestra in Cucina

Black Friday, černý pátek nebo Venerdì nero? Je jedno, jak letos 25. listopadu budete říkat vy, ale jedno je jisté - je to jediný den v roce, kdy máte možnost zakoupit dárkové vouchery do všech restaurací skupiny La Collezione se slevou až 20 %.

Private events v centru Prahy

Hledáte vhodné místo pro pořádání privátních akcí, vánočních a novoročních večírků, oslav narozenin či teambuildingu v centru Prahy?

Sesterská resturace Aromi otevírá Wine bar

Restraurace Aromi italského šéfkuchaře Riccarda Luqueho přicházejí s novým konceptem Wine baru, který má za cíl představit české veřejnosti přírodní italská vína. Počínaje 3. říjnem 2016 uvedou sommeliéři skupiny La Collezione při pravidelné pondělní degustaci svůj výběr vín, který bude následně k dispozici po celý týden.

Nové menu šéfkuchaře Tomáše Černého

Ochutnejte úplně nové menu naší restaurace připravené šéfkuchařem Tomášem Černým. Z předkrmů vyzkoušejte pečeného lososa s estragonovou majonézou a z hlavních chodů třeba králičí stehno „sous vide” s cizrnovým pyré. Těšíme se na Vás!

Nová nabídka dezertů

Nejen pro všechny milovníky sladkého máme novou nabídku dezertů. Nezmeškejte naše vanilkové millefoglie se slanou karamelovou omáčkou, malinami a malinovou zmrzlinou. Přijďte ochutnat co nejdříve!

Změna otevírací doby

Chtěli bychom Vás informovat, že restaurace La Finestra bude v neděli 10. ledna 2016 otevřena pouze od 12 do 15 hodin. Děkujeme za pochopení.

Silvestr 2015

Přijďte k nám oslavit poslední den v roce a ochutnejte speciální menu připravené naším šéfkuchařem Tomášem Černým. Těšíme se na Vás!

Vánoce a Silvestr 2015

Riccardo Lucque ve spolupráci s Tomášem Černým pro Vás připravili Vánoční a Silvestrovské menu. Podívejte se, na jaké lahůdky se budete moci těšit.